Kampionati Kombetar SUPERLIGA Meshkuj 22/23

Kampionati Kombetar SUPERLIGA Meshkuj 22/23

select
Para Play Off Para Play Off Matches

Para Play Off

29/03/2023 - 13:00

TAMARA NIKOLLA

29/03/2023 - 13:00

29/03/2023 - 13:00

SKENDERBEU

0 - 3

VLLAZNIA

ZENULLARI Enri
MUJO Roland

29/03/2023 - 13:00

0 - 3

SKENDERBEU

VLLAZNIA

29/03/2023 - 19:00

FARIE HOTI

29/03/2023 - 19:00

29/03/2023 - 19:00

TIRANA

3 - 0

STUDENTI

DUSHA Enea
ZGURI Tedi

29/03/2023 - 19:00

3 - 0

TIRANA

STUDENTI

01/04/2023 - 13:00

QAZIM DERVISHI

01/04/2023 - 13:00

01/04/2023 - 13:00

VLLAZNIA

3 - 1

SKENDERBEU

ZGURI Tedi
ZENULLARI Enri

01/04/2023 - 13:00

3 - 1

VLLAZNIA

SKENDERBEU

01/04/2023 - 18:00

ASLLAN RUSI (1)

01/04/2023 - 18:00

01/04/2023 - 18:00

STUDENTI

1 - 3

TIRANA

KURTI Edison
PAPAMIHALI Ergi

01/04/2023 - 18:00

1 - 3

STUDENTI

TIRANA

Play Off Play Off Matches

Gjysmefinale

04/04/2023 - 18:30

ASLLAN RUSI (1)

04/04/2023 - 18:30

04/04/2023 - 18:30

PARTIZANI

3 - 0

VLLAZNIA

AGOLLI Klement
ZGURI Tedi

04/04/2023 - 18:30

3 - 0

PARTIZANI

VLLAZNIA

04/04/2023 - 19:00

DHIMITRAQ GOGA

04/04/2023 - 19:00

04/04/2023 - 19:00

ERZENI

3 - 2

TIRANA

ZENULLARI Enri
ZGURI Endri

04/04/2023 - 19:00

3 - 2

ERZENI

TIRANA

07/04/2023 - 18:00

QAZIM DERVISHI

07/04/2023 - 18:00

07/04/2023 - 18:00

VLLAZNIA

0 - 3

PARTIZANI

MUJO Roland
NURJA Ardit

07/04/2023 - 18:00

0 - 3

VLLAZNIA

PARTIZANI

07/04/2023 - 19:00

Palestra Farka Volley

07/04/2023 - 19:00

07/04/2023 - 19:00

TIRANA

3 - 0

ERZENI


07/04/2023 - 19:00

3 - 0

TIRANA

ERZENI

10/04/2023 - 19:00

10/04/2023 - 19:00

10/04/2023 - 19:00

ERZENI

1 - 3

TIRANA

ZGURI Endri
ZENULLARI Enri

10/04/2023 - 19:00

1 - 3

ERZENI

TIRANA



Finale

14/04/2023 - 18:30

ASLLAN RUSI (1)

14/04/2023 - 18:30

14/04/2023 - 18:30

PARTIZANI

1 - 3

TIRANA


14/04/2023 - 18:30

1 - 3

PARTIZANI

TIRANA

17/04/2023 - 19:00

FETI BOROVA

17/04/2023 - 19:00

17/04/2023 - 19:00

TIRANA

3 - 2

PARTIZANI


17/04/2023 - 19:00

3 - 2

TIRANA

PARTIZANI

20/04/2023 - 18:30

ASLLAN RUSI (1)

20/04/2023 - 18:30

20/04/2023 - 18:30

PARTIZANI

3 - 0

TIRANA


20/04/2023 - 18:30

3 - 0

PARTIZANI

TIRANA

23/04/2023 - 19:00

FETI BOROVA

23/04/2023 - 19:00

23/04/2023 - 19:00

TIRANA

3 - 2

PARTIZANI


23/04/2023 - 19:00

3 - 2

TIRANA

PARTIZANI

SUPERLIGA (M) 22/23 SUPERLIGA (M) 22/23 Matches

Java 1

30/09/2022 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

30/09/2022 - 15:00

30/09/2022 - 15:00

SKENDERBEU

2 - 3

TIRANA

KURTI Edison
MUJO Roland

30/09/2022 - 15:00

2 - 3

SKENDERBEU

TIRANA

01/10/2022 - 17:00

RAMAZAN NJALA

01/10/2022 - 17:00

01/10/2022 - 17:00

TEUTA

0 - 3

ERZENI

ZGURI Endri
NURJA Ardit

01/10/2022 - 17:00

0 - 3

TEUTA

ERZENI

01/10/2022 - 18:00

ASLLAN RUSI (1)

01/10/2022 - 18:00

01/10/2022 - 18:00

PARTIZANI

3 - 1

VLLAZNIA

ZENULLARI Enri
DUSHA Enea

01/10/2022 - 18:00

3 - 1

PARTIZANI

VLLAZNIA

01/10/2022 - 20:00

ASLLAN RUSI (1)

01/10/2022 - 20:00

01/10/2022 - 20:00

STUDENTI

3 - 0

ELBASANI

AGOLLI Klement
PAPAMIHALI Ergi

01/10/2022 - 20:00

3 - 0

STUDENTI

ELBASANI



Java 2

07/10/2022 - 13:00

QAZIM DERVISHI

07/10/2022 - 13:00

07/10/2022 - 13:00

VLLAZNIA

3 - 0

SKENDERBEU

GJOKA Konalsi
NURJA Ardit

07/10/2022 - 13:00

3 - 0

VLLAZNIA

SKENDERBEU

08/10/2022 - 17:00

TOMORR SINANI

08/10/2022 - 17:00

08/10/2022 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

PARTIZANI

KURTI Edison
MUJO Roland

08/10/2022 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

PARTIZANI

08/10/2022 - 18:00

DHIMITRAQ GOGA

08/10/2022 - 18:00

08/10/2022 - 18:00

ERZENI

3 - 2

TIRANA

ZENULLARI Enri
DUSHA Enea

08/10/2022 - 18:00

3 - 2

ERZENI

TIRANA

08/10/2022 - 18:00

RAMAZAN NJALA

08/10/2022 - 18:00

08/10/2022 - 18:00

TEUTA

3 - 2

STUDENTI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

08/10/2022 - 18:00

3 - 2

TEUTA

STUDENTI



Java 3

15/10/2022 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

15/10/2022 - 15:00

15/10/2022 - 15:00

SKENDERBEU

3 - 0

ELBASANI

ZGURI Endri
TOTA Kastriot

15/10/2022 - 15:00

3 - 0

SKENDERBEU

ELBASANI

15/10/2022 - 16:00

Palestra Farka Volley

15/10/2022 - 16:00

15/10/2022 - 16:00

STUDENTI

0 - 3

ERZENI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

15/10/2022 - 16:00

0 - 3

STUDENTI

ERZENI

15/10/2022 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

15/10/2022 - 19:00

15/10/2022 - 19:00

PARTIZANI

3 - 0

TEUTA

MUJO Roland
KURTI Edison

15/10/2022 - 19:00

3 - 0

PARTIZANI

TEUTA

15/10/2022 - 19:00

FARIE HOTI

15/10/2022 - 19:00

15/10/2022 - 19:00

TIRANA

3 - 0

VLLAZNIA

ZENULLARI Enri
ZGURI Tedi

15/10/2022 - 19:00

3 - 0

TIRANA

VLLAZNIA



Java 4

21/10/2022 - 18:00

QAZIM DERVISHI

21/10/2022 - 18:00

21/10/2022 - 18:00

VLLAZNIA

1 - 3

ERZENI

NURJA Ardit
ZGURI Endri

21/10/2022 - 18:00

1 - 3

VLLAZNIA

ERZENI

22/10/2022 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

22/10/2022 - 15:00

22/10/2022 - 15:00

SKENDERBEU

3 - 1

TEUTA

GJOKA Konalsi
BROKAJ Anxhelo

22/10/2022 - 15:00

3 - 1

SKENDERBEU

TEUTA

22/10/2022 - 16:00

Palestra Farka Volley

22/10/2022 - 16:00

22/10/2022 - 16:00

STUDENTI

1 - 3

PARTIZANI

FESHTI Igli
AGOLLI Klement

22/10/2022 - 16:00

1 - 3

STUDENTI

PARTIZANI

22/10/2022 - 17:00

TOMORR SINANI

22/10/2022 - 17:00

22/10/2022 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

TIRANA

DUSHA Enea
NURJA Ardit

22/10/2022 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

TIRANA



Java 5

29/10/2022 - 14:00

QAZIM DERVISHI

29/10/2022 - 14:00

29/10/2022 - 14:00

VLLAZNIA

3 - 0

ELBASANI

KURTI Edison
MUJO Roland

29/10/2022 - 14:00

3 - 0

VLLAZNIA

ELBASANI

29/10/2022 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

29/10/2022 - 15:00

29/10/2022 - 15:00

SKENDERBEU

3 - 1

STUDENTI

ZENULLARI Enri
PAPAMIHALI Ergi

29/10/2022 - 15:00

3 - 1

SKENDERBEU

STUDENTI

29/10/2022 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

29/10/2022 - 19:00

29/10/2022 - 19:00

PARTIZANI

3 - 1

ERZENI

FESHTI Igli
GJOKA Konalsi

29/10/2022 - 19:00

3 - 1

PARTIZANI

ERZENI

29/10/2022 - 19:00

FARIE HOTI

29/10/2022 - 19:00

29/10/2022 - 19:00

TIRANA

3 - 0

TEUTA

ZGURI Tedi
AGOLLI Klement

29/10/2022 - 19:00

3 - 0

TIRANA

TEUTA



Java 6

05/11/2022 - 16:00

Palestra Farka Volley

05/11/2022 - 16:00

05/11/2022 - 16:00

PARTIZANI

3 - 0

SKENDERBEU

ZGURI Tedi
BROKAJ Anxhelo

05/11/2022 - 16:00

3 - 0

PARTIZANI

SKENDERBEU

05/11/2022 - 18:00

DHIMITRAQ GOGA

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

ERZENI

3 - 0

ELBASANI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

05/11/2022 - 18:00

3 - 0

ERZENI

ELBASANI

05/11/2022 - 18:00

RAMAZAN NJALA

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

TEUTA

0 - 3

VLLAZNIA

MUJO Roland
KURTI Edison

05/11/2022 - 18:00

0 - 3

TEUTA

VLLAZNIA

05/11/2022 - 18:00

Palestra Farka Volley

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

STUDENTI

0 - 3

TIRANA

AGOLLI Klement
NURJA Ardit

05/11/2022 - 18:00

0 - 3

STUDENTI

TIRANA



Java 7

11/11/2022 - 18:00

QAZIM DERVISHI

11/11/2022 - 18:00

11/11/2022 - 18:00

VLLAZNIA

3 - 1

STUDENTI

ZENULLARI Enri
NURJA Ardit

11/11/2022 - 18:00

3 - 1

VLLAZNIA

STUDENTI

11/11/2022 - 18:00

TOMORR SINANI

11/11/2022 - 18:00

11/11/2022 - 18:00

ELBASANI

0 - 3

TEUTA

DUSHA Enea
BROKAJ Anxhelo

11/11/2022 - 18:00

0 - 3

ELBASANI

TEUTA

12/11/2022 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

12/11/2022 - 15:00

12/11/2022 - 15:00

SKENDERBEU

1 - 3

ERZENI

ZGURI Tedi
DUSHA Enea

12/11/2022 - 15:00

1 - 3

SKENDERBEU

ERZENI

12/11/2022 - 19:00

FARIE HOTI

12/11/2022 - 19:00

12/11/2022 - 19:00

TIRANA

3 - 1

PARTIZANI

GJOKA Konalsi
ZGURI Endri

12/11/2022 - 19:00

3 - 1

TIRANA

PARTIZANI



Java 8

03/02/2023 - 18:00

QAZIM DERVISHI

03/02/2023 - 18:00

03/02/2023 - 18:00

VLLAZNIA

0 - 3

PARTIZANI

ZGURI Endri
NURJA Ardit

03/02/2023 - 18:00

0 - 3

VLLAZNIA

PARTIZANI

04/02/2023 - 15:00

FARIE HOTI

04/02/2023 - 15:00

04/02/2023 - 15:00

TIRANA

3 - 0

SKENDERBEU

ZENULLARI Enri
DUSHA Enea

04/02/2023 - 15:00

3 - 0

TIRANA

SKENDERBEU

04/02/2023 - 17:00

TOMORR SINANI

04/02/2023 - 17:00

04/02/2023 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

STUDENTI

AGOLLI Klement
NURJA Ardit

04/02/2023 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

STUDENTI

04/02/2023 - 18:00

DHIMITRAQ GOGA

04/02/2023 - 18:00

04/02/2023 - 18:00

ERZENI

3 - 0

TEUTA

KUKA Renato
SAKAJ Genci

04/02/2023 - 18:00

3 - 0

ERZENI

TEUTA



Java 9

10/02/2023 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

10/02/2023 - 15:00

10/02/2023 - 15:00

SKENDERBEU

2 - 3

VLLAZNIA

KURTI Edison
MUJO Roland

10/02/2023 - 15:00

2 - 3

SKENDERBEU

VLLAZNIA

10/02/2023 - 18:00

ASLLAN RUSI (1)

10/02/2023 - 18:00

10/02/2023 - 18:00

PARTIZANI

3 - 1

ELBASANI

NURJA Ardit
ZGURI Endri

10/02/2023 - 18:00

3 - 1

PARTIZANI

ELBASANI

11/02/2023 - 17:00

Palestra Farka Volley

11/02/2023 - 17:00

11/02/2023 - 17:00

STUDENTI

3 - 0

TEUTA

KUKA Renato
SAKAJ Genci

11/02/2023 - 17:00

3 -