Kupa e Shqiperise Femra 21/22

Kupa e Shqiperise Femra 21-22

select
Grupi A Grupi A Matches

Dita 1

01/12/2021 - 12:00

Pallati Sportit Vlore

01/12/2021 - 12:00

01/12/2021 - 12:00

FLAMURTARI

1 - 3

TEUTA

KURTI Edison
MUJO Roland

01/12/2021 - 12:00

1 - 3

FLAMURTARI

TEUTA

01/12/2021 - 15:00

QAZIM DERVISHI

01/12/2021 - 15:00

01/12/2021 - 15:00

VLLAZNIA

3 - 0

MIRDITA

ZENULLARI Enri
GORO Ermi

01/12/2021 - 15:00

3 - 0

VLLAZNIA

MIRDITA

01/12/2021 - 16:00

ASLLAN RUSI (2)

01/12/2021 - 16:00

01/12/2021 - 16:00

PARTIZANI

3 - 0

Club Albania

PAPAMIHALI Ergi
TOTA Kastriot

01/12/2021 - 16:00

3 - 0

PARTIZANI

Club Albania



Dita 2

04/12/2021 - 11:00

Palestra Farka Volley

04/12/2021 - 11:00

04/12/2021 - 11:00

Club Albania

3 - 0

FLAMURTARI

GJUZI Blerina
TOTA Kastriot

04/12/2021 - 11:00

3 - 0

Club Albania

FLAMURTARI

04/12/2021 - 12:00

ARJANA ARAPI

04/12/2021 - 12:00

04/12/2021 - 12:00

MIRDITA

0 - 3

PARTIZANI

AGOLLI Klement
GORO Ermi

04/12/2021 - 12:00

0 - 3

MIRDITA

PARTIZANI

04/12/2021 - 17:00

TAMARA NIKOLLA

04/12/2021 - 17:00

04/12/2021 - 17:00

SKENDERBEU

3 - 0

VLLAZNIA

ZGURI Tedi
NURJA Ardit

04/12/2021 - 17:00

3 - 0

SKENDERBEU

VLLAZNIA



Dita 3

11/12/2021 - 11:00

RAMAZAN NJALA

11/12/2021 - 11:00

11/12/2021 - 11:00

TEUTA

3 - 1

Club Albania

KURTI Edison
MUJO Roland

11/12/2021 - 11:00

3 - 1

TEUTA

Club Albania

11/12/2021 - 12:00

Pallati Sportit Vlore

11/12/2021 - 12:00

11/12/2021 - 12:00

FLAMURTARI

3 - 0

MIRDITA

BROKAJ Anxhelo
GORO Ermi

11/12/2021 - 12:00

3 - 0

FLAMURTARI

MIRDITA

11/12/2021 - 16:00

ASLLAN RUSI (2)

11/12/2021 - 16:00

11/12/2021 - 16:00

PARTIZANI

2 - 3

SKENDERBEU

DUSHA Enea
ZGURI Tedi

11/12/2021 - 16:00

2 - 3

PARTIZANI

SKENDERBEU



Dita 4

18/12/2021 - 12:00

ARJANA ARAPI

18/12/2021 - 12:00

18/12/2021 - 12:00

MIRDITA

0 - 3

TEUTA

PREKA Eduart
BROKAJ Anxhelo

18/12/2021 - 12:00

0 - 3

MIRDITA

TEUTA

18/12/2021 - 16:00

QAZIM DERVISHI

18/12/2021 - 16:00

18/12/2021 - 16:00

VLLAZNIA

1 - 3

PARTIZANI

ZGURI Endri
GORO Ermi

18/12/2021 - 16:00

1 - 3

VLLAZNIA

PARTIZANI

05/01/2022 - 17:00

TAMARA NIKOLLA

05/01/2022 - 17:00

05/01/2022 - 17:00

SKENDERBEU

3 - 0

FLAMURTARI

GJOKA Konalsi
TOTA Kastriot

05/01/2022 - 17:00

3 - 0

SKENDERBEU

FLAMURTARI



Dita 5

22/12/2021 - 15:00

RAMAZAN NJALA

22/12/2021 - 15:00

22/12/2021 - 15:00

TEUTA

0 - 3

SKENDERBEU

NURJA Ardit
ZGURI Endri

22/12/2021 - 15:00

0 - 3

TEUTA

SKENDERBEU

22/12/2021 - 17:00

Palestra Farka Volley

22/12/2021 - 17:00

22/12/2021 - 17:00

Club Albania

3 - 0

MIRDITA

KURTI Edison
TOTA Kastriot

22/12/2021 - 17:00

3 - 0

Club Albania

MIRDITA

19/01/2022 - 16:00

Pallati Sportit Vlore

19/01/2022 - 16:00

19/01/2022 - 16:00

FLAMURTARI

0 - 3

VLLAZNIA

ZENULLARI Enri
TOTA Kastriot

19/01/2022 - 16:00

0 - 3

FLAMURTARI

VLLAZNIA



Dita 6

08/01/2022 - 16:00

QAZIM DERVISHI

08/01/2022 - 16:00

08/01/2022 - 16:00

VLLAZNIA

3 - 1

TEUTA

MUJO Roland
AGOLLI Klement

08/01/2022 - 16:00

3 - 1

VLLAZNIA

TEUTA

08/01/2022 - 16:00

ASLLAN RUSI (2)

08/01/2022 - 16:00

08/01/2022 - 16:00

PARTIZANI

3 - 0

FLAMURTARI

PREKA Eduart
GORO Ermi

08/01/2022 - 16:00

3 - 0

PARTIZANI

FLAMURTARI

08/01/2022 - 17:00

TAMARA NIKOLLA

08/01/2022 - 17:00

08/01/2022 - 17:00

SKENDERBEU

3 - 0

Club Albania

BROKAJ Anxhelo
DUSHA Enea

08/01/2022 - 17:00

3 - 0

SKENDERBEU

Club Albania



Dita 7

14/01/2022 - 12:00

ARJANA ARAPI

14/01/2022 - 12:00

14/01/2022 - 12:00

MIRDITA

0 - 3

SKENDERBEU


14/01/2022 - 12:00

0 - 3

MIRDITA

SKENDERBEU

15/01/2022 - 12:00

Palestra Farka Volley

15/01/2022 - 12:00

15/01/2022 - 12:00

Club Albania

1 - 3

VLLAZNIA


15/01/2022 - 12:00

1 - 3

Club Albania

VLLAZNIA

15/01/2022 - 15:00

RAMAZAN NJALA

15/01/2022 - 15:00

15/01/2022 - 15:00

TEUTA

0 - 3

PARTIZANI


15/01/2022 - 15:00

0 - 3

TEUTA

PARTIZANI

Grupi B Grupi B Matches

Dita 1

03/12/2021 - 11:00

Pallati Sportit Vlore

03/12/2021 - 11:00

03/12/2021 - 11:00

APOLLONIA

0 - 3

LUSHNJA

NURJA Ardit
TOTA Kastriot

03/12/2021 - 11:00

0 - 3

APOLLONIA

LUSHNJA

03/12/2021 - 13:00

FETI BOROVA

03/12/2021 - 13:00

03/12/2021 - 13:00

BARLETI VOLLEY

3 - 0

KORABI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

03/12/2021 - 13:00

3 - 0

BARLETI VOLLEY

KORABI

03/12/2021 - 17:00

Palestra Farka Volley

03/12/2021 - 17:00

03/12/2021 - 17:00

TIRANA

3 - 0

ELBASANI

DUSHA Enea
PAPAMIHALI Ergi

03/12/2021 - 17:00

3 - 0

TIRANA

ELBASANI



Dita 2

10/12/2021 - 14:00

TOMORR SINANI

10/12/2021 - 14:00

10/12/2021 - 14:00

ELBASANI

0 - 3

LUSHNJA

MUJO Roland
KURTI Edison

10/12/2021 - 14:00

0 - 3

ELBASANI

LUSHNJA

10/12/2021 - 16:00

FARIE HOTI

10/12/2021 - 16:00

10/12/2021 - 16:00

TIRANA

3 - 0

BARLETI VOLLEY

KUKA Renato
SAKAJ Genci

10/12/2021 - 16:00

3 - 0

TIRANA

BARLETI VOLLEY

11/12/2021 - 13:00

BASHKIM LALA

11/12/2021 - 13:00

11/12/2021 - 13:00

KORABI

3 - 1

APOLLONIA

PREKA Eduart
TOTA Kastriot

11/12/2021 - 13:00

3 - 1

KORABI

APOLLONIA



Dita 3

17/12/2021 - 16:00

FETI BOROVA

17/12/2021 - 16:00

17/12/2021 - 16:00

BARLETI VOLLEY

3 - 0

ELBASANI

NURJA Ardit
ZGURI Endri

17/12/2021 - 16:00

3 - 0

BARLETI VOLLEY

ELBASANI

18/12/2021 - 13:00

Palestra Farka Volley

18/12/2021 - 13:00

18/12/2021 - 13:00

LUSHNJA

3 - 0

KORABI

MUJO Roland
KURTI Edison

18/12/2021 - 13:00

3 - 0

LUSHNJA

KORABI

19/12/2021 - 14:00

Pallati Sportit Vlore

19/12/2021 - 14:00

19/12/2021 - 14:00

APOLLONIA

0 - 3

TIRANA

KUKA Renato
KONDAKCIU MIHAL

19/12/2021 - 14:00

0 - 3

APOLLONIA

TIRANA



Dita 4

07/01/2022 - 13:00

TOMORR SINANI

07/01/2022 - 13:00

07/01/2022 - 13:00

ELBASANI

3 - 0

KORABI

BROKAJ Anxhelo
TOTA Kastriot

07/01/2022 - 13:00

3 - 0

ELBASANI

KORABI

07/01/2022 - 16:00

FARIE HOTI

07/01/2022 - 16:00

07/01/2022 - 16:00

TIRANA

3 - 0

LUSHNJA

GORO Ermi
NURCE Ledio

07/01/2022 - 16:00

3 - 0

TIRANA

LUSHNJA

07/01/2022 - 16:00

FETI BOROVA

07/01/2022 - 16:00

07/01/2022 - 16:00

BARLETI VOLLEY

3 - 0

APOLLONIA

KUKA Renato
SAKAJ Genci

07/01/2022 - 16:00

3 - 0

BARLETI VOLLEY

APOLLONIA



Dita 5

14/01/2022 - 13:00

BASHKIM LALA

14/01/2022 - 13:00

14/01/2022 - 13:00

KORABI

0 - 3

TIRANA


14/01/2022 - 13:00

0 - 3

KORABI

TIRANA

14/01/2022 - 14:30

Palestra Farka Volley

14/01/2022 - 14:30

14/01/2022 - 14:30

LUSHNJA

0 - 3

BARLETI VOLLEY


14/01/2022 - 14:30

0 - 3

LUSHNJA

BARLETI VOLLEY

15/01/2022 - 12:00

Pallati Sportit Vlore

15/01/2022 - 12:00

15/01/2022 - 12:00

APOLLONIA

2 - 3

ELBASANI


15/01/2022 - 12:00

2 - 3

APOLLONIA

ELBASANI

Faza Finale Faza Finale Matches

Cerekfinale

21/01/2022 - 15:00

RAMAZAN NJALA

21/01/2022 - 15:00

21/01/2022 - 15:00

TEUTA

0 - 3

TIRANA

ZGURI Endri
BROKAJ Anxhelo

21/01/2022 - 15:00

0 - 3

TEUTA

TIRANA

21/01/2022 - 15:00

Palestra Farka Volley

21/01/2022 - 15:00

21/01/2022 - 15:00

LUSHNJA

3 - 2

PARTIZANI

ZENULLARI Enri
PAPAMIHALI Ergi

21/01/2022 - 15:00

3 - 2

LUSHNJA

PARTIZANI

22/01/2022 - 13:00

TOMORR SINANI

22/01/2022 - 13:00

22/01/2022 - 13:00

ELBASANI

0 - 3

SKENDERBEU

DUSHA Enea
KURTI Edison

22/01/2022 - 13:00

0 - 3

ELBASANI

SKENDERBEU

22/01/2022 - 15:00

QAZIM DERVISHI

22/01/2022 - 15:00

22/01/2022 - 15:00

VLLAZNIA

0 - 3

BARLETI VOLLEY

NURJA Ardit
GJOKA Konalsi

22/01/2022 - 15:00

0 - 3

VLLAZNIA

BARLETI VOLLEY

28/01/2022 - 16:00

FARIE HOTI

28/01/2022 - 16:00

28/01/2022 - 16:00

TIRANA

3 - 0

TEUTA

ZGURI Tedi
TAFILI Ramadan

28/01/2022 - 16:00

3 - 0

TIRANA

TEUTA

29/01/2022 - 16:00

FETI BOROVA

29/01/2022 - 16:00

29/01/2022 - 16:00

BARLETI VOLLEY

3 - 2

VLLAZNIA

ZGURI Endri
NURJA Ardit

29/01/2022 - 16:00

3 - 2

BARLETI VOLLEY

VLLAZNIA

29/01/2022 - 17:00

TAMARA NIKOLLA

29/01/2022 - 17:00

29/01/2022 - 17:00

SKENDERBEU

3 - 0

ELBASANI

KURTI Edison
MUJO Roland

29/01/2022 - 17:00

3 - 0

SKENDERBEU

ELBASANI

31/01/2022 - 16:00

ASLLAN RUSI (2)

31/01/2022 - 16:00

31/01/2022 - 16:00

PARTIZANI

3 - 0

LUSHNJA

NURJA Ardit
ZENULLARI Enri

31/01/2022 - 16:00

3 - 0

PARTIZANI

LUSHNJA



Gjysmefinale

08/02/2022 - 17:00

FETI BOROVA

08/02/2022 - 17:00

08/02/2022 - 17:00

BARLETI VOLLEY

2 - 3

SKENDERBEU

ZENULLARI Enri
DUSHA Enea

08/02/2022 - 17:00

2 - 3

BARLETI VOLLEY

SKENDERBEU

09/02/2022 - 16:00

FETI BOROVA

09/02/2022 - 16:00

09/02/2022 - 16:00

PARTIZANI

0 - 3

TIRANA

ZGURI Tedi
NURJA Ardit

09/02/2022 - 16:00

0 - 3

PARTIZANI

TIRANA

15/02/2022 - 17:00

TAMARA NIKOLLA

15/02/2022 - 17:00

15/02/2022 - 17:00

SKENDERBEU

3 - 0

BARLETI VOLLEY

DUSHA Enea
ZENULLARI Enri

15/02/2022 - 17:00

3 - 0

SKENDERBEU

BARLETI VOLLEY

15/02/2022 - 17:00

FETI BOROVA

15/02/2022 - 17:00

15/02/2022 - 17:00

TIRANA

3 - 2

PARTIZANI

NURJA Ardit
ZGURI Tedi

15/02/2022 - 17:00

3 - 2

TIRANA

PARTIZANI



Finale