KAMPIONATI KOMBETAR I VOLEJBOLLIT A1 MESHKUJ

KAMPIONATI KOMBETAR I VOLEJBOLLIT A1 MESHKUJ

select
Kampionati Kombetar i Volejbollit per te Rritur KAMPIONATI KOMBETAR I VOLEJBOLLIT Matches

Faza I-re

30/09/2017 - 17:00

QAZIM DERVISHI

30/09/2017 - 17:00

30/09/2017 - 17:00

VLLAZNIA

0 - 3

PARTIZANI

ZGURI Endri
ZENULLARI Enri

30/09/2017 - 17:00

0 - 3

VLLAZNIA

PARTIZANI

30/09/2017 - 17:00

TOMORR SINANI

30/09/2017 - 17:00

30/09/2017 - 17:00

ELBASANI

3 - 0

TEUTA

PREKA Eduart
DUSHA Enea

30/09/2017 - 17:00

3 - 0

ELBASANI

TEUTA

30/09/2017 - 18:00

RAMAZAN NJALA

30/09/2017 - 18:00

30/09/2017 - 18:00

ERZENI

2 - 3

STUDENTI

SHEHU Arjan
ZGURI Tedi

30/09/2017 - 18:00

2 - 3

ERZENI

STUDENTI

30/09/2017 - 18:00

FARIE HOTI

30/09/2017 - 18:00

30/09/2017 - 18:00

FARKA VOLLEY

2 - 3

TIRANA

FESHTI Igli
KOJKU Caush

30/09/2017 - 18:00

2 - 3

FARKA VOLLEY

TIRANA

07/10/2017 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

07/10/2017 - 14:00

07/10/2017 - 14:00

SKENDERBEU

0 - 3

TIRANA

ZENULLARI Enri
SHEHU Arjan

07/10/2017 - 14:00

0 - 3

SKENDERBEU

TIRANA

07/10/2017 - 17:00

ASLLAN RUSI (2)

07/10/2017 - 17:00

07/10/2017 - 17:00

STUDENTI

3 - 0

ELBASANI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

07/10/2017 - 17:00

3 - 0

STUDENTI

ELBASANI

07/10/2017 - 18:00

RAMAZAN NJALA

07/10/2017 - 18:00

07/10/2017 - 18:00

TEUTA

0 - 3

FARKA VOLLEY

OMARI Rudina
SOJATI Vladimir

07/10/2017 - 18:00

0 - 3

TEUTA

FARKA VOLLEY

08/10/2017 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

08/10/2017 - 19:00

08/10/2017 - 19:00

PARTIZANI

1 - 3

ERZENI

FESHTI Igli
ZGURI Tedi

08/10/2017 - 19:00

1 - 3

PARTIZANI

ERZENI

14/10/2017 - 11:00

QAZIM DERVISHI

14/10/2017 - 11:00

14/10/2017 - 11:00

VLLAZNIA

3 - 0

SKENDERBEU

MUJO Roland
KOJKU Caush

14/10/2017 - 11:00

3 - 0

VLLAZNIA

SKENDERBEU

14/10/2017 - 17:00

TOMORR SINANI

14/10/2017 - 17:00

14/10/2017 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

PARTIZANI

ZGURI Endri
SOJATI Vladimir

14/10/2017 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

PARTIZANI

14/10/2017 - 17:00

FARIE HOTI

14/10/2017 - 17:00

14/10/2017 - 17:00

TIRANA

3 - 0

TEUTA

ZGURI Tedi
FESHTI Igli

14/10/2017 - 17:00

3 - 0

TIRANA

TEUTA

14/10/2017 - 19:00

FARIE HOTI

14/10/2017 - 19:00

14/10/2017 - 19:00

FARKA VOLLEY

0 - 3

STUDENTI

SHEHU Arjan
ZENULLARI Enri

14/10/2017 - 19:00

0 - 3

FARKA VOLLEY

STUDENTI

20/10/2017 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

20/10/2017 - 15:00

20/10/2017 - 15:00

SKENDERBEU

3 - 0

TEUTA

ZGURI Tedi
AGOLLI Klement

20/10/2017 - 15:00

3 - 0

SKENDERBEU

TEUTA

20/10/2017 - 17:00

QAZIM DERVISHI

20/10/2017 - 17:00

20/10/2017 - 17:00

VLLAZNIA

1 - 3

ERZENI

GJOKA Konalsi
DUSHA Enea

20/10/2017 - 17:00

1 - 3

VLLAZNIA

ERZENI

21/10/2017 - 17:00

ASLLAN RUSI (2)

21/10/2017 - 17:00

21/10/2017 - 17:00

STUDENTI

3 - 2

TIRANA

ZGURI Endri
KUKA Renato

21/10/2017 - 17:00

3 - 2

STUDENTI

TIRANA

21/10/2017 - 19:00

ASLLAN RUSI (2)

21/10/2017 - 19:00

21/10/2017 - 19:00

PARTIZANI

3 - 1

FARKA VOLLEY

FESHTI Igli
MUJO Roland

21/10/2017 - 19:00

3 - 1

PARTIZANI

FARKA VOLLEY

27/10/2017 - 19:00

RAMAZAN NJALA

27/10/2017 - 19:00

27/10/2017 - 19:00

TEUTA

0 - 3

STUDENTI

ZENULLARI Enri

27/10/2017 - 19:00

0 - 3

TEUTA

STUDENTI

28/10/2017 - 14:00

RAMAZAN NJALA

28/10/2017 - 14:00

28/10/2017 - 14:00

ERZENI

3 - 0

SKENDERBEU

AGOLLI Klement
PREKA Eduart

28/10/2017 - 14:00

3 - 0

ERZENI

SKENDERBEU

28/10/2017 - 16:00

TOMORR SINANI

28/10/2017 - 16:00

28/10/2017 - 16:00

ELBASANI

0 - 3

VLLAZNIA

DUSHA Enea
SHEHU Arjan

28/10/2017 - 16:00

0 - 3

ELBASANI

VLLAZNIA

28/10/2017 - 18:00

FARIE HOTI

28/10/2017 - 18:00

28/10/2017 - 18:00

TIRANA

1 - 3

PARTIZANI

GJOKA Konalsi
ZGURI Tedi

28/10/2017 - 18:00

1 - 3

TIRANA

PARTIZANI

04/11/2017 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

04/11/2017 - 14:00

04/11/2017 - 14:00

SKENDERBEU

1 - 3

STUDENTI

ZENULLARI Enri
GJOKA Konalsi

04/11/2017 - 14:00

1 - 3

SKENDERBEU

STUDENTI

04/11/2017 - 15:00

ASLLAN RUSI (2)

04/11/2017 - 15:00

04/11/2017 - 15:00

PARTIZANI

3 - 0

TEUTA

MUJO Roland
FESHTI Igli

04/11/2017 - 15:00

3 - 0

PARTIZANI

TEUTA

04/11/2017 - 16:00

RAMAZAN NJALA

04/11/2017 - 16:00

04/11/2017 - 16:00

ERZENI

3 - 0

ELBASANI

ZGURI Tedi
ZUNA Geraldina

04/11/2017 - 16:00

3 - 0

ERZENI

ELBASANI

07/11/2017 - 17:00

QAZIM DERVISHI

07/11/2017 - 17:00

07/11/2017 - 17:00

VLLAZNIA

3 - 0

FARKA VOLLEY

AGOLLI Klement
DUSHA Enea

07/11/2017 - 17:00

3 - 0

VLLAZNIA

FARKA VOLLEY

10/11/2017 - 18:00

ASLLAN RUSI (2)

10/11/2017 - 18:00

10/11/2017 - 18:00

STUDENTI

1 - 3

PARTIZANI

ZGURI Endri
ZENULLARI Enri

10/11/2017 - 18:00

1 - 3

STUDENTI

PARTIZANI

11/11/2017 - 14:00

TOMORR SINANI

11/11/2017 - 14:00

11/11/2017 - 14:00

ELBASANI

0 - 3

SKENDERBEU

ZGURI Tedi
KURTI Edison

11/11/2017 - 14:00

0 - 3

ELBASANI

SKENDERBEU

11/11/2017 - 16:00

FARIE HOTI

11/11/2017 - 16:00

11/11/2017 - 16:00

TIRANA

3 - 2

VLLAZNIA

KUKA Renato
ZGURI Endri

11/11/2017 - 16:00

3 - 2

TIRANA

VLLAZNIA

11/11/2017 - 18:00

FARIE HOTI

11/11/2017 - 18:00

11/11/2017 - 18:00

FARKA VOLLEY

1 - 3

ERZENI

OMARI Rudina
SAKAJ Genci

11/11/2017 - 18:00

1 - 3

FARKA VOLLEY

ERZENI

18/11/2017 - 13:00

TAMARA NIKOLLA

18/11/2017 - 13:00

18/11/2017 - 13:00

SKENDERBEU

1 - 3

PARTIZANI

DUSHA Enea
NURJA Ardit

18/11/2017 - 13:00

1 - 3

SKENDERBEU

PARTIZANI

18/11/2017 - 17:00

QAZIM DERVISHI

18/11/2017 - 17:00

18/11/2017 - 17:00

VLLAZNIA

3 - 0

TEUTA

KURTI Edison
GJOKA Konalsi

18/11/2017 - 17:00

3 - 0

VLLAZNIA

TEUTA

18/11/2017 - 17:00

TOMORR SINANI

18/11/2017 - 17:00

18/11/2017 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

FARKA VOLLEY

AGOLLI Klement
ZGURI Tedi

18/11/2017 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

FARKA VOLLEY

18/11/2017 - 18:00

RAMAZAN NJALA

18/11/2017 - 18:00

18/11/2017 - 18:00

ERZENI

3 - 0

TIRANA

SHEHU Arjan
ZENULLARI Enri

18/11/2017 - 18:00

3 - 0

ERZENI

TIRANA

25/11/2017 - 14:00

FARIE HOTI

25/11/2017 - 14:00

25/11/2017 - 14:00

FARKA VOLLEY

1 - 3

SKENDERBEU

ZGURI Tedi
OMARI Rudina

25/11/2017 - 14:00

1 - 3

FARKA VOLLEY

SKENDERBEU

25/11/2017 - 16:00

FARIE HOTI

25/11/2017 - 16:00

25/11/2017 - 16:00

TIRANA

3 - 0

ELBASANI

ZENULLARI Enri
SOJATI Vladimir

25/11/2017 - 16:00

3 - 0

TIRANA

ELBASANI

25/11/2017 - 17:00

RAMAZAN NJALA

25/11/2017 - 17:00

25/11/2017 - 17:00

TEUTA

0 - 3

ERZENI

AGOLLI Klement
TAFILI Ramadan

25/11/2017 - 17:00

0 - 3

TEUTA

ERZENI

25/11/2017 - 18:00

ASLLAN RUSI (2)

25/11/2017 - 18:00

25/11/2017 - 18:00

STUDENTI

3 - 0

VLLAZNIA

DUSHA Enea
ZGURI Endri

25/11/2017 - 18:00

3 - 0

STUDENTI

VLLAZNIA



Faza II-te

03/02/2018 - 16:00

ASLLAN RUSI (2)

03/02/2018 - 16:00

03/02/2018 - 16:00

PARTIZANI

3 - 1

VLLAZNIA

OMARI Rudina
ZGURI Tedi

03/02/2018 - 16:00

3 - 1

PARTIZANI

VLLAZNIA

03/02/2018 - 17:00

RAMAZAN NJALA

03/02/2018 - 17:00

03/02/2018 - 17:00

TEUTA

1 - 3

ELBASANI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

03/02/2018 - 17:00

1 - 3

TEUTA

ELBASANI

03/02/2018 - 18:00

ASLLAN RUSI (2)

03/02/2018 - 18:00

03/02/2018 - 18:00

STUDENTI

0 - 3

ERZENI

ZGURI Endri
DUSHA Enea

03/02/2018 - 18:00

0 - 3

STUDENTI

ERZENI

03/02/2018 - 18:00

FARIE HOTI

03/02/2018 - 18:00

03/02/2018 - 18:00

TIRANA

3 - 1

FARKA VOLLEY

SHEHU Arjan
ZENULLARI Enri

03/02/2018 - 18:00

3 - 1

TIRANA

FARKA VOLLEY

10/02/2018 - 13:00

FARIE HOTI

10/02/2018 - 13:00

10/02/2018 - 13:00

TIRANA

3 - 0

SKENDERBEU

KUKA Renato
SAKAJ Genci

10/02/2018 - 13:00

3 - 0

TIRANA

SKENDERBEU

10/02/2018 - 15:00

FARIE HOTI

10/02/2018 - 15:00

10/02/2018 - 15:00

FARKA VOLLEY

3 - 0

TEUTA

PREKA Eduart
KOJKU Caush

10/02/2018 - 15:00

3 - 0

FARKA VOLLEY

TEUTA

10/02/2018 - 16:00

TOMORR SINANI

10/02/2018 - 16:00

10/02/2018 - 16:00

ELBASANI

0 - 3

STUDENTI

AGOLLI Klement
SOJATI Vladimir

10/02/2018 - 16:00

0 - 3

ELBASANI

STUDENTI

10/02/2018 - 17:00

RAMAZAN NJALA

10/02/2018 - 17:00

10/02/2018 - 17:00

ERZENI

1 - 3

PARTIZANI

GJOKA Konalsi
ZGURI Endri

10/02/2018 - 17:00

1 - 3

ERZENI

PARTIZANI

17/02/2018 - 12:00

TAMARA NIKOLLA

17/02/2018 - 12:00

17/02/2018 - 12:00

SKENDERBEU

3 - 0

VLLAZNIA

ZGURI Endri
MUJO Roland

17/02/2018 - 12:00

3 - 0

SKENDERBEU

VLLAZNIA

17/02/2018 - 16:00

ASLLAN RUSI (2)

17/02/2018 - 16:00

17/02/2018 - 16:00

PARTIZANI

3 - 0

ELBASANI

ZGURI Tedi
OMARI Rudina

17/02/2018 - 16:00

3 - 0

PARTIZANI

ELBASANI

17/02/2018 - 18:00

ASLLAN RUSI (2)

17/02/2018 - 18:00

17/02/2018 - 18:00

STUDENTI

2 - 3

FARKA VOLLEY

AGOLLI Klement
GJOKA Konalsi

17/02/2018 - 18:00

2 - 3

STUDENTI

FARKA VOLLEY

17/02/2018 - 18:00

RAMAZAN NJALA

17/02/2018 - 18:00

17/02/2018 - 18:00

TEUTA

1 - 3

TIRANA

DUSHA Enea
SHEHU Arjan

17/02/2018 - 18:00

1 - 3

TEUTA

TIRANA

24/02/2018 - 13:00

RAMAZAN NJALA

24/02/2018 - 13:00

24/02/2018 - 13:00

TEUTA

0 - 3

SKENDERBEU

ZGURI Tedi
KURTI Edison

24/02/2018 - 13:00

0 - 3

TEUTA

SKENDERBEU

24/02/2018 - 17:00

RAMAZAN NJALA

24/02/2018 - 17:00

24/02/2018 - 17:00

ERZENI

3 - 0

VLLAZNIA

SHEHU Arjan
ZENULLARI Enri

24/02/2018 - 17:00

3 - 0

ERZENI

VLLAZNIA

24/02/2018 - 18:00

FARIE HOTI

24/02/2018 - 18:00

24/02/2018 - 18:00

FARKA VOLLEY

0 - 3

PARTIZANI

PREKA Eduart
SOJATI Vladimir

24/02/2018 - 18:00

0 - 3

FARKA VOLLEY

PARTIZANI

24/02/2018 - 20:00

FARIE HOTI

24/02/2018 - 20:00

24/02/2018 - 20:00

TIRANA

2 - 3

STUDENTI

GJOKA Konalsi
FESHTI Igli

24/02/2018 - 20:00

2 - 3

TIRANA

STUDENTI

10/03/2018 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

10/03/2018 - 14:00

10/03/2018 - 14:00

SKENDERBEU

0 - 3