KAMPIONATI A1 MESHKUJ 19/20

KAMPIONATI KOMBETAR I VOLEJBOLLIT MESHKUJ

select
Kampionati Kombetar i Volejbollit te Rritur Kampionati Kombetar i Volejbollit te Rritur Matches

Java 1

28/09/2019 - 14:00

ASLLAN RUSI (1)

28/09/2019 - 14:00

28/09/2019 - 14:00

PARTIZANI

2 - 3

SKENDERBEU


28/09/2019 - 14:00

2 - 3

PARTIZANI

SKENDERBEU

28/09/2019 - 16:00

RAMAZAN NJALA

28/09/2019 - 16:00

28/09/2019 - 16:00

TEUTA

0 - 3

ERZENI


28/09/2019 - 16:00

0 - 3

TEUTA

ERZENI

28/09/2019 - 17:00

TOMORR SINANI

28/09/2019 - 17:00

28/09/2019 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

TIRANA


28/09/2019 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

TIRANA

28/09/2019 - 17:30

ASLLAN RUSI (1)

28/09/2019 - 17:30

28/09/2019 - 17:30

STUDENTI

3 - 1

FARKA VOLLEY


28/09/2019 - 17:30

3 - 1

STUDENTI

FARKA VOLLEY



Java 2

05/10/2019 - 14:00

FARIE HOTI

05/10/2019 - 14:00

05/10/2019 - 14:00

FARKA VOLLEY

3 - 1

ELBASANI

SHEHU Arjan
ZGURI Tedi

05/10/2019 - 14:00

3 - 1

FARKA VOLLEY

ELBASANI

05/10/2019 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

05/10/2019 - 14:00

05/10/2019 - 14:00

SKENDERBEU

3 - 0

STUDENTI


05/10/2019 - 14:00

3 - 0

SKENDERBEU

STUDENTI

05/10/2019 - 18:30

QAZIM DERVISHI

05/10/2019 - 18:30

05/10/2019 - 18:30

VLLAZNIA

3 - 0

TEUTA

NURJA Ardit
GJOKA Konalsi

05/10/2019 - 18:30

3 - 0

VLLAZNIA

TEUTA

05/10/2019 - 19:00

DHIMITRAQ GOGA

05/10/2019 - 19:00

05/10/2019 - 19:00

ERZENI

3 - 0

PARTIZANI


05/10/2019 - 19:00

3 - 0

ERZENI

PARTIZANI



Java 3

12/10/2019 - 14:00

TOMORR SINANI

12/10/2019 - 14:00

12/10/2019 - 14:00

ELBASANI

0 - 3

SKENDERBEU

AGOLLI Klement
KONDAKCIU MIHAL

12/10/2019 - 14:00

0 - 3

ELBASANI

SKENDERBEU

12/10/2019 - 17:30

ASLLAN RUSI (1)

12/10/2019 - 17:30

12/10/2019 - 17:30

STUDENTI

1 - 3

ERZENI

FESHTI Igli
MUJO Roland

12/10/2019 - 17:30

1 - 3

STUDENTI

ERZENI

12/10/2019 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

12/10/2019 - 19:00

12/10/2019 - 19:00

PARTIZANI

3 - 1

VLLAZNIA

SHEHU Arjan
ZGURI Tedi

12/10/2019 - 19:00

3 - 1

PARTIZANI

VLLAZNIA

12/10/2019 - 19:00

FARIE HOTI

12/10/2019 - 19:00

12/10/2019 - 19:00

TIRANA

3 - 2

FARKA VOLLEY

ZENULLARI Enri
PREKA Eduart

12/10/2019 - 19:00

3 - 2

TIRANA

FARKA VOLLEY



Java 4

19/10/2019 - 13:00

DHIMITRAQ GOGA

19/10/2019 - 13:00

19/10/2019 - 13:00

ERZENI

3 - 0

ELBASANI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

19/10/2019 - 13:00

3 - 0

ERZENI

ELBASANI

19/10/2019 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

19/10/2019 - 14:00

19/10/2019 - 14:00

SKENDERBEU

1 - 3

TIRANA

ZGURI Tedi
NURJA Ardit

19/10/2019 - 14:00

1 - 3

SKENDERBEU

TIRANA

19/10/2019 - 17:00

RAMAZAN NJALA

19/10/2019 - 17:00

19/10/2019 - 17:00

TEUTA

0 - 3

PARTIZANI

PREKA Eduart
GJUZI Blerina

19/10/2019 - 17:00

0 - 3

TEUTA

PARTIZANI

19/10/2019 - 18:30

QAZIM DERVISHI

19/10/2019 - 18:30

19/10/2019 - 18:30

VLLAZNIA

0 - 3

STUDENTI

DUSHA Enea
KOJKU Caush

19/10/2019 - 18:30

0 - 3

VLLAZNIA

STUDENTI



Java 5

26/10/2019 - 14:00

FARIE HOTI

26/10/2019 - 14:00

26/10/2019 - 14:00

FARKA VOLLEY

1 - 3

SKENDERBEU

GJOKA Konalsi
ZGURI Endri

26/10/2019 - 14:00

1 - 3

FARKA VOLLEY

SKENDERBEU

26/10/2019 - 17:00

TOMORR SINANI

26/10/2019 - 17:00

26/10/2019 - 17:00

ELBASANI

1 - 3

VLLAZNIA

AGOLLI Klement
PREKA Eduart

26/10/2019 - 17:00

1 - 3

ELBASANI

VLLAZNIA

26/10/2019 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

26/10/2019 - 19:00

26/10/2019 - 19:00

STUDENTI

3 - 0

TEUTA

DUSHA Enea
ZGURI Tedi

26/10/2019 - 19:00

3 - 0

STUDENTI

TEUTA

26/10/2019 - 19:00

FARIE HOTI

26/10/2019 - 19:00

26/10/2019 - 19:00

TIRANA

2 - 3

ERZENI

ZGURI Endri
GJOKA Konalsi

26/10/2019 - 19:00

2 - 3

TIRANA

ERZENI



Java 6

01/11/2019 - 19:00

DHIMITRAQ GOGA

01/11/2019 - 19:00

01/11/2019 - 19:00

ERZENI

3 - 1

FARKA VOLLEY

DUSHA Enea
ZGURI Tedi

01/11/2019 - 19:00

3 - 1

ERZENI

FARKA VOLLEY

02/11/2019 - 18:00

RAMAZAN NJALA

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

TEUTA

0 - 3

ELBASANI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

02/11/2019 - 18:00

0 - 3

TEUTA

ELBASANI

02/11/2019 - 18:30

QAZIM DERVISHI

02/11/2019 - 18:30

02/11/2019 - 18:30

VLLAZNIA

3 - 1

TIRANA

ZGURI Endri
KURTI Edison

02/11/2019 - 18:30

3 - 1

VLLAZNIA

TIRANA

02/11/2019 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

02/11/2019 - 19:00

02/11/2019 - 19:00

PARTIZANI

3 - 0

STUDENTI

GJOKA Konalsi
FESHTI Igli

02/11/2019 - 19:00

3 - 0

PARTIZANI

STUDENTI



Java 7

09/11/2019 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

09/11/2019 - 14:00

09/11/2019 - 14:00

SKENDERBEU

1 - 3

ERZENI

ZGURI Tedi
MUJO Roland

09/11/2019 - 14:00

1 - 3

SKENDERBEU

ERZENI

09/11/2019 - 15:00

ASLLAN RUSI (2)

09/11/2019 - 15:00

09/11/2019 - 15:00

FARKA VOLLEY

3 - 1

VLLAZNIA

GJOKA Konalsi
ZGURI Endri

09/11/2019 - 15:00

3 - 1

FARKA VOLLEY

VLLAZNIA

09/11/2019 - 18:00

TOMORR SINANI

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

ELBASANI

0 - 3

PARTIZANI

ZENULLARI Enri
KURTI Edison

09/11/2019 - 18:00

0 - 3

ELBASANI

PARTIZANI

09/11/2019 - 19:00

FARIE HOTI

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

TIRANA

3 - 0

TEUTA

DUSHA Enea
SHEHU Arjan

09/11/2019 - 19:00

3 - 0

TIRANA

TEUTA



Java 8

16/11/2019 - 11:00

QAZIM DERVISHI

16/11/2019 - 11:00

16/11/2019 - 11:00

VLLAZNIA

3 - 1

SKENDERBEU

DUSHA Enea
MUJO Roland

16/11/2019 - 11:00

3 - 1

VLLAZNIA

SKENDERBEU

16/11/2019 - 17:00

RAMAZAN NJALA

16/11/2019 - 17:00

16/11/2019 - 17:00

TEUTA

0 - 3

FARKA VOLLEY

KUKA Renato
SAKAJ Genci

16/11/2019 - 17:00

0 - 3

TEUTA

FARKA VOLLEY

16/11/2019 - 17:00

TOMORR SINANI

16/11/2019 - 17:00

16/11/2019 - 17:00

STUDENTI

3 - 0

ELBASANI

ZGURI Tedi
GJUZI Blerina

16/11/2019 - 17:00

3 - 0

STUDENTI

ELBASANI

16/11/2019 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

16/11/2019 - 19:00

16/11/2019 - 19:00

PARTIZANI

1 - 3

TIRANA

FESHTI Igli
GJOKA Konalsi

16/11/2019 - 19:00

1 - 3

PARTIZANI

TIRANA



Java 9

23/11/2019 - 14:00

FARIE HOTI

23/11/2019 - 14:00

23/11/2019 - 14:00

TIRANA

3 - 0

STUDENTI

DUSHA Enea
FESHTI Igli

23/11/2019 - 14:00

3 - 0

TIRANA

STUDENTI

23/11/2019 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

23/11/2019 - 14:00

23/11/2019 - 14:00

SKENDERBEU

3 - 0

TEUTA

NURJA Ardit
ZGURI Tedi

23/11/2019 - 14:00

3 - 0

SKENDERBEU

TEUTA

23/11/2019 - 17:00

FARIE HOTI

23/11/2019 - 17:00

23/11/2019 - 17:00

FARKA VOLLEY

1 - 3

PARTIZANI

SHEHU Arjan
ZGURI Endri

23/11/2019 - 17:00

1 - 3

FARKA VOLLEY

PARTIZANI

23/11/2019 - 19:00

DHIMITRAQ GOGA

23/11/2019 - 19:00

23/11/2019 - 19:00

ERZENI

3 - 0

VLLAZNIA

DUSHA Enea
KURTI Edison

23/11/2019 - 19:00

3 - 0

ERZENI

VLLAZNIA



Java 10

31/01/2020 - 14:00

TAMARA NIKOLLA

31/01/2020 - 14:00

31/01/2020 - 14:00

SKENDERBEU

0 - 3

PARTIZANI

DUSHA Enea
MUJO Roland

31/01/2020 - 14:00

0 - 3

SKENDERBEU

PARTIZANI

01/02/2020 - 17:00

FARIE HOTI

01/02/2020 - 17:00

01/02/2020 - 17:00

TIRANA

3 - 0

ELBASANI

ZGURI Endri
SHEHU Arjan

01/02/2020 - 17:00

3 - 0

TIRANA

ELBASANI

01/02/2020 - 19:00

DHIMITRAQ GOGA

01/02/2020 - 19:00

01/02/2020 - 19:00

ERZENI

3 - 0

TEUTA

DUSHA Enea
KURTI Edison

01/02/2020 - 19:00

3 - 0

ERZENI

TEUTA

01/02/2020 - 19:00

FARIE HOTI

01/02/2020 - 19:00

01/02/2020 - 19:00

FARKA VOLLEY

3 - 2

STUDENTI

FESHTI Igli
ZGURI Tedi

01/02/2020 - 19:00

3 - 2

FARKA VOLLEY

STUDENTI



Java 11

08/02/2020 - 13:00

ASLLAN RUSI (1)

08/02/2020 - 13:00

08/02/2020 - 13:00

STUDENTI

1 - 3

SKENDERBEU

ZGURI Tedi
MUJO Roland

08/02/2020 - 13:00

1 - 3

STUDENTI

SKENDERBEU

08/02/2020 - 15:00

RAMAZAN NJALA

08/02/2020 - 15:00

08/02/2020 - 15:00

TEUTA

0 - 3

VLLAZNIA

KUKA Renato
SAKAJ Genci

08/02/2020 - 15:00

0 - 3

TEUTA

VLLAZNIA

08/02/2020 - 17:00

TOMORR SINANI

08/02/2020 - 17:00

08/02/2020 - 17:00

ELBASANI

0 - 3

FARKA VOLLEY

DUSHA Enea
KURTI Edison

08/02/2020 - 17:00

0 - 3

ELBASANI

FARKA VOLLEY

08/02/2020 - 19:00

ASLLAN RUSI (1)

08/02/2020 - 19:00

08/02/2020 - 19:00

PARTIZANI

3 - 0

ERZENI

GJOKA Konalsi
ZGURI Endri

08/02/2020 - 19:00

3 - 0

PARTIZANI

ERZENI



Java 12

14/02/2020 - 15:00

DHIMITRAQ GOGA

14/02/2020 - 15:00

14/02/2020 - 15:00

ERZENI

3 - 0

STUDENTI

KUKA Renato
SAKAJ Genci

14/02/2020 - 15:00

3 - 0

ERZENI

STUDENTI

15/02/2020 - 15:00

TAMARA NIKOLLA

15/02/2020 - 15:00

15/02/2020 - 15:00

SKENDERBEU

3 - 0

ELBASANI

NURJA Ardit
ZGURI Tedi

15/02/2020 - 15:00

3 - 0

SKENDERBEU

ELBASANI

15/02/2020 - 18:00

FARIE HOTI

15/02/2020 - 18:00

15/02/2020 - 18:00

FARKA VOLLEY

0 - 3

TIRANA

SHEHU Arjan
ZGURI Endri

15/02/2020 - 18:00

0 - 3

FARKA VOLLEY

TIRANA

15/02/2020 - 18:30

QAZIM DERVISHI

15/02/2020 - 18:30

15/02/2020 - 18:30

VLLAZNIA

1 - 3

PARTIZANI

DUSHA Enea
ZENULLARI Enri

15/02/2020 - 18:30

1 - 3

VLLAZNIA

PARTIZANI



Java 13

22/02/2020 - 14:00

FARIE HOTI